black smartphone beside black smart case
Polecane Technologia

Aplikacja pilnująca dzieci? Tak, to prawda!

Każdy rodzic troszczy się o swoje dziecko. Największy niepokój odczuwamy, kiedy pociechy są małe i bezbronne. Martwimy się stale o to, czy dziecko się nie obudziło, czy nie płacze, czy nie potrzebuje naszej pomocy i opieki.
Kiedy ludzie się martwią, szukają ratunku w technologicznych nowinkach.Czasami pomocne pomysły są naprawdę bardzo blisko. Nawet w zasięgu ręki. Część z nas właśnie patrzy na idealne rozwiązanie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy.

Kiedy czytasz te słowa,jesteś krok od rozwiązania. Wystarczy telefon lub smartfon oraz komputer lub laptop i możesz przestać się martwić o spokojny sen Twojego dziecka.

E-nanny.pl jest fantastyczną aplikacją, umożliwiającą kontrolowanie dziecka z wykorzystaniem telefonu komórkowego i komputera. Dzięki temu rozwiązaniu usłyszysz, kiedy pociecha płacze i dowiesz się, że już nie śpi. Kiedy e-nanny czuwa, możesz zając się pracą, poczytać, przejrzeć maile lub odpocząć. Dzięki e-nanny każdy rodzic może na chwilkę oderwać się od aktywnego nadzorowania dziecka bez lęku, że może się z nim dziać coś złego.
Jeżeli chcesz wypróbować tę niezawodną i stabilną aplikację, to wejdź na stronę e-nanny.pl i zainstaluj ją na 2 urządzeniach (komputer i telefon). Jedno z nich uruchamiasz w trybie dziecko i zostawiasz w pobliżu malucha. Drugie uruchamiasz w trybie rodzicia na bieżąco wiesz, co się dzieje w sypialni.

E-nanny.pl to nasz polski program, napisany przez rodziców dla rodziców, w trosce o dzieci. Wejdź na stronę e-nanny.pl lub e-nanny. info i sprawdź, jak łatwo jest zadbać o siebie.

Aplikacja jest możliwa do pobrania na takie systemy jak: Android, Windows, Linux, Mac-osX, iOS