Drewniana szczoteczka z nadrukiem

Szczoteczka z nadrukiem to wyjątkowy reklamowy gadżet ekologiczny, który w innowacyjny sposób pokaże Twoje logo. Idealnie wpisuje się w obecne trendy produktów ekologicznych, bo wykonana jest z naturalnego drewna bambusowego. Dzięki temu, że szczoteczka reklamowa z nadrukiem używana jest codziennie, Twoje logo będzie towarzyszyć użytkownikowi niezwykle często.

bambusowa szczoteczka reklamowa

Drewniana szczoteczka reklamowa - główne cechy i zalety

Szczoteczka z nadrukiem wykonana jest z materiału ekologicznego - czyli drewna. Jej długość to 17,4cm, szerokość 1,3cm wysokość bez włosia 0,5cm, a z włosiem 1,8cm. Długość włosia to 2,8cm. Na szczoteczkach reklamowych możemy wykonać dowolny nadruk reklamowy - taki jak sobie zażyczysz.  Znakowanie logo może być jednokolorowe, wielokolorowe, a także może być to grawer laserowy.

Szczoteczka ekologiczna z nadrukiem - jak zamówić?

Szczoteczki reklamowe z Twoim logo możesz zamówić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wyślesz e-mail z informacją co do ilości i nadruku, a my odeślemy informację o wycenie, terminie, a także wykonamy bezpłatny projekt drewnianych szczoteczek z nadrukiem - z Twoim logo!. Drewniane szczoteczki reklamowe możesz zamówić już od 50 sztuk.

ekologiczne szczoteczki z nadrukiem

Kolory i rodzaje szczoteczek ekologicznych z nadrukiem

Do wyboru oferujemy Ci kilka kolorów włosia szczoteczki z nadrukiem. Możesz je dopasować do koloru logo, koloru nadruku, lub też charakteru Twojej marki lub grupy docelowej. Dostępne są włosia w żywych kolorach jednolitych, naturalnych, neutralnych, a także w włosie czterokolorowe. Drewniane szczoteczki z nadrukiem to jeden z 10 najciekawszych gadżetów ekologicznych roku 2020. Wśród nich jest m.in. ekologiczna bawełniana torba na zakupy ,czy ładowarka słoneczna z funkcją powerbanku.
Zaletą ekologicznej szczoteczki reklamowej jest także uniwersalność, gdyż pasuje ona praktycznie do każdej branży i każdej marki.

 

gadzety ekologiczne reklamowe  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.